ZDRUŽIMO MOČI - DELIMO SI PREVOZ

ZDRUŽIMO MOČI - DELIMO SI PREVOZ je slogan, ki povzema osrednjo temo letošnjega Evropskega tedna mobilnosti. Z deljenjem prevoza zmanjšamo lastne transportne stroške in ogljični odtis, za nameček pa naša dnevna potovanja postanejo še zabaven družabni dogodek.Vabimo Vas, da se odzovete na akcijo, ki naj postane celoletna. Učence vzpodbujamo, da v šolo hodijo peš, s kolesom in z javnim prevozom ter z deljenjem prevoza.

Občina Medvode nas vabi, da se udeležimo kulturno - športnih prireditev, ki so jih pripravili v tem tednu. Še zlasti v četrtek in petek bo za šolarje in njihove starše zabavno. Program prireditev od sobote do petka lahko preberete na oglasnih deskah v naši šoli ali na spletni strani Občine Medvode. V ETM aktivno sodelujejo tudi učenci naše šole.

Objavil Stanka Grah 16. 9. 2017