3. ŠPORTNI DAN ZA UČENCE 7. - 9. RAZREDA

V ponedeljek, 26. 2. 2018 bodo imeli učenci 7., 8. in 9. razreda 3. športni dan. Odšli bomo na drsanje v Halo Tivoli.

Odhod izpred šole bo ob 7.30. Šolsko malico bomo vzeli s seboj. Prihod nazaj v šolo bo okoli 13.00. Kosilo v šoli bo.

Učenci, ki nimate svojih drsalk, si jih lahko sposodite na drsališču. Plačilo vstopnine in morebitne izposoje drsalk bo po položnici.

Bodite toplo oblečeni in obuti. V nahrbtniku obvezno imejte rokavice in pokrivalo za glavo. V primeru, da ne boste imeli nepremočljivih oblačil, vzemite rezervno obleko. Seveda imate lahko v nahrbtniku poleg drsalk, rezervnih oblačil in šolske malice še kakšen priboljšek.

Obeta se hladno vreme. Po drsanju bomo imeli še sprehod po Tivoliju. Bodite toplo oblečeni in obuti! Rokavice, šal, kapa!!!

Objavil Stanka Grah 23. 2. 2018