Stavka 14. 3. 2018

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bomo zaposleni v Osnovni šoli Simona Jenka, Smlednik, v sredo, 14. marca  2018, sodelovali v splošni stavki vzgoje in izobraževanja, da bi izrazili nestrinjanje z neustreznim odnosom Vlade RS do področja vzgoje in izobraževanja ter nesprejemljivo nizkim vrednotenjem dela izobraževalk in izobraževalcev.

Na dan stavke, v sredo, 14. marca 2018, bo osnovna šola Simona Jenka, Smlednik, zaprta.

Ta dan za otroke v šoli ne bo organiziran:

1. pouk,
  2. jutranje in popoldansko varstvo,
  3. vsa prehrana,
  4. popoldanske interesne dejavnosti.
  5. šolski prevoz

Zavedamo se, da bo to povzročilo največ nevšečnosti prav vam, cenjeni starši, za kar se vam vnaprej iskreno opravičujemo, a vas obenem prosimo za razumevanje in podporo našemu prizadevanju.

Za izredne primere učencev v prvi triadi, bomo ta dan organizirali varstvo. Do torka, 13. 3. 2018, naj starši vrnejo razredniku izpolnjeno prijavnico, če želijo varstvo za svojega otroka.

Obvestilo stavkovnega odbora SVIZ

Hvala!