Vabilo zavoda Gibaj in zmagaj

Brezplačno predavanje bo vodil specialni in rehabilitacijski pedagog za motnje vedenja in osebnosti - Marko Juhant.

Pozdravljeni!

Zavod Gibaj in zmagaj je skupaj s strokovnjaki Fakultete za šport in kliničnega oddelka za endokronologijo, diabetes in presnovne bolezni na Pediatrični kliniki Ljubljana, pripravili celosten program, ki otrokom/družinam pomaga do zdrave in srečne prihodnosti.

V soboto, 14. Aprila 2018 - ob 13 uri, na Fakulteti za šport v Ljubljani (Gortanova ulica 22, 1000 Ljubljana), organiziramo brezplačno predavanje in vadbo za otroke.

TEMA PREDAVANJAVZGOJA DOMA – pot do srečnega otroka

Predavanje bo vodil specialni in rehabilitacijski pedagog za motnje vedenja in osebnosti - Marko Juhant.

Prijavi se:  https://docs.google.com/forms/d/1X85Ov2Dgw3MRUs4MGVaCo-AIaUIrOnrhr2h1PrAdmQ0/viewform?edit_requested=true

**Otroci imajo v času predavanja možnost vodene vadbe, zato je pomembno, da s sabo prinesejo športno opremo!

Vabljeni, da vabilo posredujete vsem, ki bi jih tema utegnila zanimati.

Vabilo

Objavil Marko Valenčič 3. 4. 2018