GRADNJA NADSTREŠKA

Konec tega in v naslednjem tednu bo pred vhodom razredne in predmetne stopnje gradbišče, šola bo dobila nadstrešek.

Spoštovane in spoštovani!

V petek, 28 9. 2018 se je začela gradnja šolskega nadstreška.

Ker uporaba  vhodov za učence razredne in predmetne stopnje ne bi bila varna, boste učenci uporabljali  druge vhode in izhode v šolo:

Za učence in učenke razredne stopnje ( 1. - 5.r.) bo vhod/izhod v šolo skozi skozi  "vhodna vrata v jedilnico".

Za učence in učenke predmetne stopnje ( 6. - 9.r.) bo vhod/ izhod "vhod za zaposlene" ( na zahodni strani spodnje avle).

Vljudno prosim vse, ki otroka v šolo pripeljete, da ne vozite z vozili neposredno pred vhodna vrata, saj se bo v tem času v okolici šolskih stavb in pred vrati nahajalo več učencev kot po navadi. Prosim za skrajno previdnost in uvidevnost!

Učenci: upoštevajte  ograjo gradbišča in ne hodite na gradbišče, saj gre za vašo varnost.

Marko Valenčič, ravnatelj

Objavil Marko Valenčič 28. 9. 2018