1. šolski dan

Počitnice se bližajo loncu in pred nami je že ponedeljek, 3. 9. 2018, ko se začne pouk.

Učenci od 2. do 9. razreda pridejo  pouku ob 8.30.

Vsi učenci bodo imeli na ta dan pouk po urniku, za učence od 2. do 4. razreda pa bo organizirano tudi podaljšano bivanje.

Na prvi šolski dan bo za vse učence organizirana tudi celotna šolska prehrana.

Prvošolci se skupaj s starši zberejo v šolski telovadnici ob 14.00. Po slovesnem sprejemu in prireditvi bo za prvošolčke sledila spoznavna ura v svojem razredu, za starše pa kratek sestanek z uvodnimi navodili. Vabilo.

V pričakovanju novega šolskega leta vas lepo pozdravljamo.

Prošnja: v šolskem letu 2017/18 je v telovadnici položen nov parket. Želeli bi, da ostane nepoškodovan, saj bosta tako počutje in varnost v telovadnici boljša. Ker gra za les vljudno prosimo, da starše v telovadnico vstopate s čevlji z mehkimi podplati , učenci pa seveda  izključno v športni obutvi namenjeni posebej udejstvovanju v telovadnici.

Objavil Marko Valenčič 30. 8. 2018