Plavanje v Atlantisu v sredo, 12.12.2018

Jutri v sredo, 12. 12. 2018 bo za učence obeh 6. razredov ter za učence pri izbirnih predmetih Šport za sprostitev (7. r)  in Šport za zdravje (8. r) plavanje v Atlantisu.

Pouk se konča ob 12.10. Vsi, ki imajo kosilo v šoli, gredo na kosilo. Ostali učenci prinesejo s seboj malico in jo v tem času pojedo v šoli.

Ob 12.40 jih avtobus odpelje v Ljubljano. Obvezno naj imajo s seboj koplke in brisačo. Za ven pa topla oblačila in pokrivalo za glavo. Stroški plavanja in avtobusa bodo poračunani na položnici. Učenci naj imajo s seboj nekaj evrov, ker si bomo po plavanju vzeli 40 minut za obisk McDonaldsa.

Nazaj v Smlednik se vrnemo okoli 17.30.

Učence bomo spremljali učitelji: Stanka Grah, Matjaž Ovsenek, Alenka Štefančič, Aleš Borčnik in ravnatelj Marko Valenčič.

Objavil Stanka Grah 11. 12. 2018