Prvi šolski dan – 1. september 2021

Spoštovani starši, skrbniki in učenci/ke!

Veselimo se ponovnega srečanja z vami.

Ker je okoli šole gradbišče, vas naprošamo za strpnost in vas opozarjamo na previdnost pri gibanju po parkirišču, v okolici šole in na cestah, ki vodijo proti šoli.

Prosimo tudi, da upoštevate vsa navodila NIJZ in Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport glede varnostnih ukrepov proti koronavirusu.

Za učence razredne stopnje bo organizirano podaljšano bivanje.

Pripravili bomo malico in kosilo za prijavljene učence na šolsko prehrano.

Šolski avtobus bo na prvi šolski dan peljal zjutraj samo drugo vožnjo.

Prvi šolski dan bo potekal po naslednjem razporedu:

• učenci 1.a in 1.b razreda se zberejo pred glavnim vhodom v šolo ob 10.00 uri,
  • učenci 2. in 3. razreda bo 8.30 uri počakajo svojo učiteljico pred vhodom za prvo triado. S seboj naj prinesejo mapo, peresnico, copate in prazno šolsko torbo. Pouk bo trajal do kosila,
  • učenci 4. in 5. razreda se ob 8.30 uri zberejo pred vhodom pri športnem parku. S seboj prinesejo mapo, peresnico in copate. Pouk bo trajal do kosila,
  • učenci od 6. do 9. razreda se zberejo ob 8.30 uri na istih mestih kot lansko šolsko leto, počakajo razrednike in skupaj odidejo v razrede. Prvi dve uri sta razredni uri, nadaljuje se po urniku. S seboj naj imajo šolske potrebščine in copate. Pouk bo trajal do 13.00 ure.

Vodstvo šole

You may also like...