Planinski krožek

Dragi učenci in spoštovani starši.

V letošnjem šolskem letu bomo na naši šoli pričeli z novo interesno dejavnostjo za učence razredne stopnje.

Vse učence pa tudi starše, ki imate radi naravo in gibanje ter vam ni vseeno za svoje zdravje, vabim, da se pridružite planinskemu krožku, kjer se bomo seznanjali z osnovami planinstva in hodili na izlete.

Planinski krožek na OŠ Simona Jenka Smlednik, bo deloval v okviru planinskega društva Medvode in bo vključeval učence od 1. do 5. razreda.

Naše osnovno vodilo bo navajanje mladih na aktivno preživljanje prostega časa v naravi.
Planinski izleti bodo izvedeni ob vikendih. Kakšni krajši izleti in pohodi v naši okolici, pa tudi med tednom, v popoldanskem času.

Predstavitev za starše prijavljenih učencev bo v torek, 12.10.2021, ob 18.00 v avli šole.
S prijavljenimi učenci, pa se bomo srečali v sredo, 15.9.2021, dopoldne, v učilnici 3.b razreda.
Učenci se lahko prijavijo pri razrednikih, kjer bodo dobili prijavnico v fizični obliki.

Mentorica planinskega krožka
Mateja  Jeraj