Šolski sklad

Za nami je že več uspešnih projektov, ki bogatijo prostore naše šole in njeno okolico. Skupaj z vami, učenci in donatorji smo na naši šoli v letih 2016/18 prenovili šolsko igrišče, v letu 2018/19 uredili šolske tematske kotičke, v šolskem letu 2019/20 prenovili gospodinjsko učilnico, 2020/21 pa zbirali za šolsko kolesarnico. Ker je bila le ta kasneje odobrena s strani občine skupaj s prizidkom šoli jo bomo po potrebi le dopolnili z dodatnimi enotami (še čakamo na montažo in zaključek del). Trudimo se, da bi bila naša šola in šolski okoliš sodoben in učencem prijazen/všečen prostor zato Vas tudi letos vljudno vabimo, da po svojih zmožnostih, mesečno prispevate sredstva v šolski sklad in s tem pripomorete k raznolikemu, kvalitetnemu, sodobnemu, socialno podprtemu pouku na naši šoli.

V šolskem letu 2021/22 bomo sredstva zbirali za:

• učence, ki izhajajo iz socialno ogroženih družin in bi jim radi omogočili udeležbo v ŠVN in na TABORIH,
  • organizacijo in plačilo nekaterih dejavnosti nadarjenih in uspešnejših učencev z njihovo udeležbo na zahtevnejših tekmovanjih (občinskih/državnih), nagradno prireditev ob zaključku bralne značke, izvedbi likovnega projekta nadarjenih učencev na likovnem področju…,
  • drugo, po presoji članov šolskega sklada.

Porabo sredstev odobri komisija članov upravnega odbora in tudi v letošnjem šolskem letu bi sredstva pobirali mesečno (preko položnic), Vas pa prosimo, da izpolnite priloženi obrazec in nam ga vrnete do 24.9.2021, v kolikor se boste odločili za prispevek.

Že v naprej se vam lepo zahvaljujemo za sodelovanje in Vas toplo pozdravljamo.

Predsednica šolskega sklada

Urška Podgoršek