Miniolimpijada

četrtek 30. september 2021 ob 10. uri na Nogometnem igrišču Medvode.

Zbor vseh sodelujočih šol in vrtca na prizorišču je ob 9.45 uri, predviden konec prireditve pa ob 12.15 uri s podelitvijo diplom in sladolednih lučk Foksi, ki nam jih podarjajo Ljubljanske mlekarne. Otroci naj bodo športno oblečeni in obuti, vsak razred pa naj s seboj prinese predstavitveno tablo s pripisom naziva šole in razreda, da bo v množici sodelujočih čimbolj viden.

Prireditev bo potekala ob strogem upoštevanju vseh varnostnih navodil/priporočil NIJZ. Maske na avtobusu in ob vstopu na prizorišče so obvezne, med premagovanjem gibalnih izzivov, pa jih bodo otroci seveda lahko sneli.  Enako kot lani bomo poskrbeli za sprotno razkuževanje športnih rekvizitov. Prireditev bo fotografirana (JZ Sotočje) in snemana (KTV Medvode).

Pripeto vam pošiljamo urnik programa in avtobusnih prevozov, za vsa dodatna vprašanja pa smo vam na voljo!