eRestavracija in eRedovalnica

Spoštovani starši!

Objavljamo navodila za dostop do eRedovalnice in eRestavracije. Vstopate z enim geslom. Starši prvih razredov, ki imate enega otroka že v višjih razredih, vstopate z obstoječim geslom ali si ga po potrebi ponovno pridobite.

eRestavracijo uporabljajte za odjavo otrok od šolske prehrane v primeru odsotnosti. Prehrana se mora odjaviti najkasneje do osmih zjutraj tistega dne, ko je otrok odsoten.

eRedoalnica je namenjena za starše otrok od tretjega razreda naprej.

Več navodil najdete na portalu Lopolis, pod zavihkom eRestavracija in eRedovalnica.

Navodila za dostop do eRestavracije

Spoštovani!

Za dostop do eRestavracije (Naročanje na menije/Odjave) na portalu Lo.Polis (www.lopolis.si) boste potrebovali elektronski naslov in geslo. Kako si ponastavite geslo, preberite spodaj.

Navodilo za pridobitev gesla:

• pojdite na portal Lo.Polis (www.lopolis.si),
  • v modri orodni vrstici izberite možnost Uredi geslo,
  • v polje elektronski naslov vpišite svoj elektronski naslov,
  • kliknite gumb Pošlji,
  • na svoj elektronski naslov boste prejeli povezavo za pridobitev gesla,
  • kliknite na TUKAJ v povezavi in sledite navodilom za pridobitev gesla (v prvi vrstici se spomnite gesla in ga vpišete, v drugi vrstici vpišite enako geslo, da ga potrdite, nato kliknite Shrani).
  • Ko to storite, vas program obvesti, da je vaše geslo ponastavljeno. Klik na povezavo vas prestavi na portal Lo.Polis.

Navodilo za dostop do prehrane:

• na portalu Lo.Polis (www.lopolis.si) desno zgoraj NAMESTO uporabniškega imena vpišite svoj elektronski naslov – gre za novost. V polje Geslo vpišite geslo, ki ste ga sami določili.
  • izberite gumb Prijava,
  • v modri orodni vrstici izberite možnost eRestavracija, ali eRedovalnica (če imate aktivno)
  • uredite Naročanje na menije/Odjave – ne pozabite kliknit Shrani,
  • če imate več otrok, želenega izberite iz spustnega seznama.
Objavil Matjaž Ovsenek 11. 9. 2019