ŠOLA ZA STARŠE

AKCIJSKA SKUPINA ZA PREVENTIVO ZLORABE DROG MEDVODE organizira predavanje za starše

Spoštovani!

Pošiljam vam Obvestilo in vabilo za starše za predavanje g. Marka Juhanta za ponedeljek 23.11. Tokrat bo izvedba predavanja preko ZOOM-a. Podrobnosti so v priponki.

Najlepša hvala za sodelovanje in prijazen pozdrav!

Marko Valenčič

ŠOLA ZA STARŠE  V ŠOL. LETU 2020/21

OBVESTILO IN POVABILO

Spoštovani starši učencev osnovnih šol v občini Medvode

Medvode, 16.11. 2020

Pod okriljem Zdravstvenega doma Medvode in s pomočjo Občine Medvode delujemo kot Akcijska skupina na področju primarne preventive, kar pomeni da dajemo možnost staršem, da pridobijo nova znanja in izkušnje za vzgojo otrok. Organiziramo predavanja za starše vrtčevskih otrok. Za še bolj oseben pristop pa organiziramo delavnice ali predavanja za starše šolskih otrok.

Običajno smo pripravili v vsakem šolskem letu tri srečanja. Tudi letos smo se dogovorili za tri termine, vendar moramo organizacijo prilagoditi  epidemiološki situaciji covid-19.

Predavanje z naslovom:

Vprašanja staršev v času korona krize, ukrepi in odgovori,

bo izvedeno 23.11. ob 18.uri preko ZOOM-a in sicer ga bo pripravil  priznani strokovnjak, ki ima bogate izkušnje in spoznanja iz dolgoletnega dela z otroki in družinami

G. Marko Juhant, spec. pedagog za motnje vedenja in osebnosti.

VABIMO VAS, DA SE PRIJAVITE NA E.NASLOV:

vida.bregar@siol.net

DA VAM BOMO LAHKO POSLALI POVEZAVO.

ZAŽELJENO JE, DA PREJ POŠLJETE VPRAŠANJA na isti naslov.

Dragi starši, prijazno vabljeni, , da prisluhnite.

Za morebitne dodatne informacije se lahko obrnete z vprašanji na moj naslov: E- naslov: vida.bregar@siol.net

Lep pozdrav!

Vida Šušteršič- Bregar, dr.med.spec., voditeljica akcijske skupine

Projekt financira Občina Medvode.  Udeležba je brezplačna.

Objavil Marko Valenčič 17. 11. 2020