Učitelji na šoli

RazredRazrednikiE pošta
1.aErna Krušnik (Nataša Majetič)ernak@ossjsmlednik.si natasam@ossjsmlednik.si
1.bUrška Podgoršek (Nataša Majetič)urskap@ossjsmlednik.si
2.aJanja Jošt Rapičjanjaj@ossjsmlednik.si
2.bPetra Arnežkocevarp@gmail.com
3.aŠpela Križajspelak@ossjsmlednik.si
3.bMateja Jerajmatejaj@ossjsmlednik.si
4.aAna Brelihanab@ossjsmlednik.si
4.bMaja Keglmajak@ossjsmlednik.si
5.aTjaša Čebašektjasac@ossjsmlednik.si
5.bMateja Ribičmatejar@ossjsmlednik.si
6.aHelena Pepevnikhelenap@ossjsmlednik.si
6.bAnja Zormananja.zorman@gmail.com
7.aAndreja Kerčandrejak@ossjsmlednik.si
7.bAlenka Kuharalenka.kuhar@gmail.com
8.aMarija Zoremojcaz@ossjsmlednik.si
8.bTina Trobectinat@ossjsmlednik.si
9.aAleš Borčnikalesb@ossjsmlednik.si
9.bAlenka Štefančičalenkas@ossjsmlednik.si
PredmetUčiteljE pošta
slovenščinaHelena Pepevnik, Jasna Mačekhelenap@ossjsmlednik.si
jasnam@ossjsmlednik.si
angleščinaAnja Zorman, Alenka Štefančičanja.zorman@gmail.com
alenkas@ossjsmlednik.si
matematikaMarko Valenčič, Marija Zore, Alenka Kuharmarko.valencic@guest.arnes.si
mojcaz@ossjsmlednik.si
alenka.kuhar@gmail.com
fizikaAlenka Kuharalenka.kuhar@gmail.com
kemijaMarija Borčnikmarijab@ossjsmlednik.si
biologijaMarija Borčnik, Tina Trobec 
naravoslovjeTina Trobectinat@ossjsmlednik.si 
gospodinjstvoTina Trobec 
likovna umetnostMilan Šorlimilan.sorli@guest.arnes.si
glasbena umetnostKatarina Kurtjakkatarina.kurtjak@gmail.com
tehnika in tehnologijaMarija Zore, Milan Šorli 
športStanka Grah, Matjaž Ovsenek, Aleš Borčnikmatjazo@ossjsmlednik.si
domovinska vzgoja in etikaGregor Semegregors@ossjsmlednik.si
geografijaJakše Anita 
zgodovinaJakše Anita,
Andreja Kerč
anitaj@ossjsmlednik.si  
andrejak@ossjsmlednik.si
knjižnicaAndreja Kerč 
filozofija-Etična raziskovanjaJakše Anita 
filozofija-Kritično mišljenjeJakše Anita 
izbrani šport odbojkaAleš Borčnik 
šport za zdravjeMatjaž Ovsenek 
šport za sprostitevStanka Grah 
nemščinaŠpela Potočnik Novljan spela.novljan@gmail.com
Izb. prvi tuj jezik angleščinaŠpela Križajspelak@ossjsmlednik.si
francoščinaMojca Urbasmojca.urbas@guest.arnes.si
načini prehranjevanjaTina Trobec 
sodobna priprava hraneTina Trobec 
turistična vzgojaAndreja Kerč 
NIP športStanka Grah 
NIP računalništvoMatjaž Ovsenek 
NIP tehnikaMilan Šorli 
dodatna strokovna pomočJana Brelih Humar, Manca Zgagajanabh@ossjsmlednik.si  manca.zgaga@os-jela-janezica.si
Jutranje varstvoUčitelj
 Milan Šorli, Marija Zore, Stanka Grah, Janja Jošt Rapič
Podaljšano bivanjeAlenka Kuhar, Aleš Borčnik, Erna Krušnik, Jasna Maček, Maja Kegl, Mateja Jeraj, Mateja Ribič, Milan Šorli, Nataša Majetič, Petra Arnež, Stanka Grah, Špela Potočnik Novljan, Špela Križaj,Tina Trobec, Tjaša Čebašek, Urša Podgoršek
Organizator informacijskih dejavnostiMatjaž Ovsenek matjaz.ovsenek@guest.arnes.si   matjazo@ossjsmlednik.si
Skip to content