Osmošolci v Optiki Mali

Vroč sončen dan in še zadnji petek pred koncem pouka – še dobro, da nam je ostal še en naravoslovni dan, tokrat na temo čutil. 

Odzvali smo se prijaznemu povabilu Optike Mali iz Medvod, ki nam je pripravila ogled ambulante in optike, zanimiv pogovor z oftalmologinjo, pomerjanje očal in spoznavanje poklica optika, za konec pa še ohladitev in sladoled! Hvala!

Orodna vrstica za dostopnost