Učitelji na šoli

RazredRazrednikiE pošta
1.aJanja Jošt Rapič (Nataša Majetič)janjaj@ossjsmlednik.si natasam@ossjsmlednik.si
1.bPetra Arnež (Nataša Majetič)kocevarp@gmail.com
2.aErna Krušnikernak@ossjsmlednik.si
2.bUrška Podgoršekurskap@ossjsmlednik.si
3.aŠpela Križajspelak@ossjsmlednik.si
3.bMateja Jerajmatejaj@ossjsmlednik.si
4.aAna Brelihanab@ossjsmlednik.si
4.bMaja Keglmajak@ossjsmlednik.si
5.aTjaša Čebašektjasac@ossjsmlednik.si
5.bMateja Ribičmatejar@ossjsmlednik.si
6.aJasna Mačekjasnam@ossjsmlednik.si
6.bStanka Grahstanka.grah@guest.arnes.si
7.aTea Letonjatea.letonja@gmail.com
7.bAnja Zormananja.zorman@gmail.com
8.aJakše Anitaanitaj@ossjsmlednik.si
8.bAlenka Kuharalenka.kuhar@gmail.com
9.aMarija Zoremojcaz@ossjsmlednik.si
9.bTina Trobectinat@ossjsmlednik.si
PredmetUčiteljE pošta
slovenščinaJasna Maček
jasnam@ossjsmlednik.si
angleščinaAnja Zorman, Alenka Štefančičanja.zorman@gmail.com
alenkas@ossjsmlednik.si
matematikaMarko Valenčič, Marija Zore, Alenka Kuharmarko.valencic@guest.arnes.si
mojcaz@ossjsmlednik.si
alenka.kuhar@gmail.com
fizikaAlenka Kuharalenka.kuhar@gmail.com
kemijaMarija Borčnikmarijab@ossjsmlednik.si
biologijaMarija Borčnik, Tina Trobec 
naravoslovjeTina Trobectinat@ossjsmlednik.si 
gospodinjstvoTina Trobec 
likovna umetnostMilan Šorlimilan.sorli@guest.arnes.si
glasbena umetnostJernej Spruk
tehnika in tehnologijaMarija Zore, Milan Šorli 
športStanka Grah, Matjaž Ovsenek, Aleš Borčnikmatjazo@ossjsmlednik.si alesb@ossjsmlednik.si stanka.grah@guest.arnes.si
domovinska vzgoja in etikaGregor Semegregors@ossjsmlednik.si
geografijaJakše Anita 
zgodovinaJakše Anita,
Andreja Kerč
Matevž Gradišnik
anitaj@ossjsmlednik.si  
andrejak@ossjsmlednik.si
knjižnicaAndreja Kerč 
filozofija-Etična raziskovanjaJakše Anita 
filozofija-Kritično mišljenjeJakše Anita 
izbrani šport odbojkaAleš Borčnik 
šport za zdravjeMatjaž Ovsenek, Aleš Borčnik 
šport za sprostitevStanka Grah 
nemščinaŠpela Potočnik Novljan spela.novljan@gmail.com
Izb. prvi tuj jezik angleščinaJanja Jošt Rapič
francoščinaMojca Urbasmojca.urbas@guest.arnes.si
načini prehranjevanjaTina Trobec 
sodobna priprava hraneTina Trobec 
sonce. luna, zemljaAlenka Kuhar
rastline in človekMarija Borčnik 
NIP športStanka Grah 
NIP računalništvoMatjaž Ovsenek 
 
dodatna strokovna pomočJana Brelih Humarjanabh@ossjsmlednik.si 
Jutranje varstvoUčitelj
 Milan Šorli, Marija Zore, Stanka Grah, Janja Jošt Rapič, Alenka Štefančič
Podaljšano bivanjeAlenka Kuhar, Aleš Borčnik, Erna Krušnik, Jasna Maček, Maja Kegl, Mateja Jeraj, Mateja Ribič, Milan Šorli, Nataša Majetič, Petra Arnež, Stanka Grah, Špela Potočnik Novljan, Špela Križaj, Tina Trobec, Tjaša Čebašek, Urša Podgoršek, Alenka Štefančič
Organizator informacijskih dejavnostiMatjaž Ovsenek matjaz.ovsenek@guest.arnes.si   matjazo@ossjsmlednik.si
Skip to content